דרכנו המקצועית

תחילת דרכנו המקצועית היתה בשנת 1999 ב"מכללה למינהל" – ביה"ס לרפואה משלימה, שבו החלה להתגבש תפיסת logo_china_tao1עולמנו המקצועית ואופן ההסתכלות על הנושאים שאנו מתמחות בהם. שתינו מביטות על עולם הרפואה הסינית ועל המטופלים המגיעים אלינו ב"משקפיים" של יצירת איזון פיסי, תוך מתן דגש על הרמוניה וזרימה של הנפש, מתוך אמונה כי גוף ונפש חד הם, משלימים זה את זה ותלויים זה בזה. מלבד האינטואיציה והמקצועיות שמלווה אותנו במהלך הטיפול, חשובה לנו האנושיות, הסבלנות וההבנה של צרכיו הייחודיים של המטופל.

אנו מאמינות בקשר אישי עם המטופל, אוזן קשבת, מתן אינפורמציה כוללת מנקודות מבט מערבית וסינית.

בהמשך לחברות רבת השנים שלנו ודרכנו המקצועית המשותפת החלטנו להקים אתר אשר יספק מענה לשאלות רבות שעלו על ידי מטופלים לאורך השנים, האתר מאגד בתוכו תכנים מערביים וסיניים בתחומי הטיפול בהם אנו מתמחות.

התכלית שעומדת בבסיס הקמת האתר הינה מענה לשאלות בסיסיות, בהן נתקלנו מניסיוננו בטיפולים בקליניקה ומחוצה לה, הנובעות בעיקר מפערי ידע ותפיסה של הרפואה הסינית, של כלל הציבור ושל מטופלנו בפרט. באתר זה ניתן לרכוש את הכלים הבסיסיים להבנת הדרך בה אנו רואות את המתווה שיביא לפתרון בעיות בתחומים שונים. מטרתנו בטיפול היא להביא למצב שבו המטופל, לאורך כל שלבי הטיפול, מודע ומבין היטב את מהות הטיפול.